W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Muzyka filmowa Andrzeja Korzyńskiego

Koncert: Muzyka filmowa Andrzeja Korzyńskiego
Data rozpoczęcia 2016-11-08
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Sala Operowa CSK, Plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Muzyka filmowa Andrzeja Korzyńskiego

Koncert prezentujący bogatą i różnorodną twórczość jednego z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej – Andrzeja Korzyńskiego. Jego talent doceniali wybitni polscy reżyserzy jak Andrzej Wajda, Andrzej Żuławski, Janusz Morgenstern czy Janusz Nasfeter. W koncercie usłyszymy motywy muzyczne z wielu popularnych filmów i seriali, m.in.  „W pustyni i puszczy”, „Brzezina”, „Człowiek z Żelaza”, „Szamanka”, „Panna Nikt”, „Janka”, „Akademia Pana Kleksa” czy „Tygrysy Europy” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej pod kierownictwem Macieja Pawłowskiego, aranżera musicali Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie  oraz rockowo-elektronicznego bandu Filipa Siejki.

Bilety na http://www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych

Wydarzeniem towarzyszącym jest  projekcja filmu „Człowiek z żelaza” w reżyserii Andrzeja Wajdy o godzina 12:00,  w Salin Kinowej CSK (poziom -1)

Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej