W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Muzyki Przedwojennej: Lata 20-te, lata 30-te

Koncert Muzyki Przedwojennej: Lata 20-te, lata 30-te
Data rozpoczęcia 2022-10-29
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Tomczyk Art
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Podczas koncertu wystąpią soliści operowi. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art. Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu. 

Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk, Maciej Gogołkiewicz.

Zabrzmią takie utwory jak: "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ada! To nie wypada!", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Tango milonga", "Ostatnia niedziela". Usłyszeć będzie można również melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. 

Bilety:

  • Księgarnia Książnica - Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 39
  • Sklep Muzyczny Riff - Lublin, ul. Lubartowska 11/13
  • sprzedaż online 
  • grupy powyżej 10 os. –

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej