W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Najpiękniejsze Ballady Świata

Koncert: Najpiękniejsze Ballady Świata
Data rozpoczęcia 2015-03-18
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Spotkania

Bilety: I - 30 zł, II - 20 zł, III - 10 zł

„Najpiękniejsze Ballady Świata” to koncert, w którym usłyszymy największe przeboje, zarówno polskie jak i zagraniczne - w odświeżonych i nieco zmienionych aranżacjach. To spotkanie z piosenką, w którym będzie można cofnąć się aż do dwudziestolecia międzywojennego, dotknąć poezji, przejść przez jazz i zatrzymać się na obecnych trendach muzycznych. Koncert ten, to szansa na dużą dawkę wzruszeń i pozytywnych emocji. Natalia Wilk i Tomasz Momot- to właśnie ten duet stworzył kalejdoskop brzmień i odkurzył nieco zapomniane, lecz nadal najpiękniejsze ballady świata.
Gościem specjalnym koncertu będzie producent muzyczny i wokalista zespołu IRA- Artur Gadowski.

Natalia Wilk jest jedną z wokalistek zaproszonych przez Włodka Pawlika do przygotowanego przez Teatr Stary koncertu-spektaklu „Wieczorem". Miała okazję sprawdzić się w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych oraz repertuarze, począwszy od piosenki literackiej i aktorskiej przez wielogłosowe brzmienia, muzykę jazzową i rozrywkową, do żywiołowych aranżacji wykonywanych z towarzyszeniem 50-osobowego składu orkiestry dętej. Poznała specyfikę zawodu wokalisty, gromadząc doświadczenie w muzycznych projektach i koncertach oraz współpracując z osobami z branży artystycznej. Dało jej to możliwość intensywnego i wszechstronnego rozwoju w zawodzie muzyka. Występowała u boku znanych artystów między innymi: Krystyny Prońko, Marka Stefankiewicza, Tomasza Momota, Włodka Pawlika, Doroty Miśkiewicz, Kayah, Kuby Badacha, Sławka Uniatowskiego, Krzysztofa Cugowskigo, Piotra Cugowskiego, Artura Gadowskiego, Kasi Cerekwickiej, Mariusza Bogdanowicza, Piotra Schmidta, Klary. Na stałe współpracuje i współtworzy projekty z Włodkiem Pawlikiem, Tomaszem Momotem, Klarą oraz Mariuszem Bogdanowiczem.

Tomasz Momot - pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent, doktor sztuk muzycznych. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami i grupami muzycznymi jak: Justyna Steczkowska, Artur Gadowski, Małgorzata Ostrowska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Kayah, Halina Frąckowiak, Piotr Cugowski, IRA, Kuba Badach, Katarzyna Cerekwicka, Sławek Uniatowski, In-Grid, Paweł Kukiz, Urszula, Krzysztof Cugowski, Kashmir, Cate likes Candy, Smokey Band, Tomasz Korpanty, Zbigniew Wodecki, Filharmonia Narodowa, Teatr Wielki, Polskie Radio Lublin, Polskie Radio Trójka, Orkiestra Polskiego Radia, Royal Academy of Music in London. Prowadzi własny big-band – „Tomasz Momot Orkiestra”, złożony z polskich muzyków sesyjnych. W swoim dorobku ma kilkanaście płyt CD, nagranych z własną orkiestrą oraz z wybitnymi artystami polskiej estrady jako producent muzyczny, dyrygent, aranżer, kompozytor oraz instrumentalista (fortepian, instrumenty klawiszowe).

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej