W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Nash - ODWOŁANY
Data rozpoczęcia 2017-03-02
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”, ul. Radziszewskiego 16, Lublin
Udział Płatny
Koszt udziału Bilety w cenie 20/25zł dostępne są na stronie www.kupbilecik.pl
Kategoria Pokaz

Nash łączy brzmienia akustyczne z elektroniką, nawiązuje do indie popu i nurtu singer-songwriter. Wszystkie teksty napisane są po polsku i odsyłają do przestrzeni istniejących na styku baśni i świata realnego. Album „Trik” jest miksem trzech różnych temperamentów: Anny Gadt, Miłosza Wośko i producenta Andrzeja Izdebskiego. Mieszają się tu wszelakie brzmienia gitar, pianina i instrumentów klawiszowych, waltornia nadaje nowy kontekst śpiewanym melodiom.
Twórcy zespołu pracowali już ze sobą przy nominowanej do nagrody Fryderyk płycie „Na mojej drodze”. „Trik” jest nowym wcieleniem tej współpracy.
Jak sami o sobie piszą: "Nash jest nasz i powstawał między porannymi kawami, między nocnymi rozmowami i podróżami. Powstał z tęsknoty za piosenkami z melodią i polskim tekstem. Stał się antidotum na hałas, życiowy pęd i nieznaczące rozmowy."
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej