W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Nocny Kochanek
Data rozpoczęcia 2019-11-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Klub 30, ul. Jasna 7
Udział Płatny
Koszt udziału 50 PLN przedsprzedaż / 60 PLN w dniu koncertu
Kategoria Koncert

Nocny Kochanek już 17 listopada ponownie zagra dla lubelskiej publiczności! Grupa zaprezentuje swój trzeci album “Randka w Ciemność”. 

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

"Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar.

W roli supportu fani Nocnego Kochanka zobaczą grupę Ballbreaker.

Bilety tylko w sprzedaży online: 50 PLN przedsprzedaż / 60 PLN w dniu koncertu.
Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców!
Bilety online >>>