W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Orkiestra Muzyki Noise

Koncert: Orkiestra Muzyki Noise
Data rozpoczęcia 2016-07-28
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce plac przed Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12
Organizator Warsztaty Kultury
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Koncert muzyki eksperymentalnej, będący podsumowaniem pracy Ryo Ikreshiro (Wielka Brytania / Japonia) z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie – podopiecznymi Zespołu Ośrodków Wsparcia Środowiskowego Domu Samopomocy typu B i C w Lublinie przy ul. Zbożowej.

Więcej na temat projektów rezydencyjnych 2016 można przeczytać na:lssresidencies.wordpress.com
Laboratorium Sztuki Społecznej (LSS) to interdyscyplinarny i międzynarodowy projekt wykorzystujący przestrzeń publiczną jako miejsce współuczestnictwa i współdziałania. Poprzez działania lokalne, rezydencje artystyczne, projekt ma na celu budowanie dialogu między lokalną społecznością zamieszkującą dzielnice Lublina, a artystami i animatorami kultury z Polski i zagranicy.

Organizatorzy: Europejska Fundacja Kultury Miejskiej, Roberto Cimetta Fund, Warsztaty Kultury w Lublinie

Współpraca: Centrum Kultury w Lublinie, Dom Słów, Galeria Labirynt, Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie, Zespół Ośrodków Wsparcia. Środowiskowy Dom Samopomocy typu B i C w Lublinie.

Zrealizowano w ramach projektu Europe Grand Central – "Granice Rezydencje Miejskie" finansowanego z programu "Kreatywna Europa" Unii Europejskiej. Zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.

Wstęp wolny.