W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Pieśni Patriotycznej: Nasza Polska Majówka

Koncert Pieśni Patriotycznej: Nasza Polska Majówka
Data rozpoczęcia 2016-05-03
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Pracowni Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncerty

W czwartek, 5 maja, o godzinie 17:00, Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" zaprasza do Pracowni Kultury Tatary, na popołudnie z muzyką patriotyczną! Wystąpią dla Państwa Dariusz Kwiatkowski i Piotr Koczur, którzy zaprezentują niezwykłe aranżacje znanych pieśni patriotycznych, stanowiących ogromną cześć naszej historii. Od zawsze bowiem pieśni te towarzyszyły Polakom w najważniejszych momentach historycznych i po dzień dzisiejszy kultywujemy tradycję śpiewania ich w ważnych dla naszego kraju chwilach.

Dariusz Kwiatkowski jest pianistą, kompozytorem i aranżerem. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, w klasie fortepianu u prof. Grzegorza Siedlaczka. Ukończył studia na kierunku Informatyka na Politechnice Lubelskiej oraz Edukację Artystyczną w zakresie sztuki muzycznej z wiedzą o kulturze na UMCS. Od września 2012 roku pracuje, jako nauczyciel muzyki. Komponuje od 2002 roku. Jest autorem melodii do ponad stu piosenek i trzech spektakli teatralnych. Jest także założycielem i liderem zespołu "Kształty Słów", wykonującego piosenkę literacką. 

Więcej szczegółów: http://www.ddkbronowice.pl/wydarzenia/koncert-nasza-polska-majowka
Wstęp wolny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej