W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Piosenki Autorskiej Katarzyny Kaher Zawadzkiej

Koncert Piosenki Autorskiej Katarzyny Kaher Zawadzkiej
Data rozpoczęcia 2023-03-14
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACKiM UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACKiM UMCS "Chatka Żaka"
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

ACKiM UMCS "Chatka Żaka" zaprasza na koncert Katarzyny KAHER Zawadzkiej.

Katarzyny KAHER Zawadzka - studentka Animacji Kultury UMCS, a także laureatka ostatniej edycji festiwalu Bakcynalia.Wokalistka, gitarzystka, aktorka-amatorka
(Teatr STOPA, Teatr ITP). Doceniona na konkursach (YAPA, Przegląd Piosenki Poetyckiej w Oleśnie, „Przy Kominku” w Kielcach czy podczas lubelskich Bakcynaliów). Wystąpiła także podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. KAHER tworzy piosenki w nurcie poezji śpiewanej, piosenki artystycznej.

Gościnnie wystąpi Klara Frąkała. 

Klara Frąkała - z zamiłowania autorka tekstów i muzyki, a także aktorka; z wykształcenia literaturoznawczyni, absolwentka filologii polskiej i trzyletniego Studium Teatralnego. Wielokrotnie występowała na scenie jako recytatorka, aktorka, wokalistka i ukulelistka. W swojej twórczości nawiązuje do wspomnień z podróży, relacji międzyludzkich i roli uczuć w życiu człowieka. Swoją piosenkę („Tej nocy”) wydała w formie teledysku z duetem Na pół.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej