W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Przegląd konkursowy piosenki autorskiej i poetyckiej

Koncert: Przegląd konkursowy piosenki autorskiej i poetyckiej
Data rozpoczęcia 2018-03-24
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16 Lublin
Organizator Lubelski Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. J. Kaczmarskiego „Metamorfozy Sentymentalne”
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Koncert Konkursowy – uczestnicy konkursu Festiwalu „Metamorfozy Sentymentalne” mają okazję zaprezentować piosenkę autorską oraz własną interpretację wybranego utworu Jacka Kaczmarskiego lub innych twórców piosenki poetyckiej.

Do wzięcia udziału w „Metamorfozach” corocznie zgłaszają się wykonawcy z całej Polski. Po wstępnych eliminacjach, mogą wziąć udział w sobotnim Koncercie Konkursowym. Podczas występów są oceniani przez profesjonalne jury w składzie: Jan Poprawa, Urszula Bobryk, Piotr Selim, Marek Tercz .

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Dodatkowo, co roku Jury dokonuje nominacji do Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Ukoronowaniem starań młodych Artystów jest wystąpienie przed publicznością na Koncercie Laureatów podczas sobotniego Koncertu Galowego.

Koncert odbywa się w ramach VII. Lubelskiego Festiwalu Piosenki „Metamorfozy Sentymentalne”.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej