W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert pt. „META …MIGRACJE” Andrzej Dudek-Durer, Marcin Sudziński, Grzegorz Paluch

Koncert pt. „META …MIGRACJE” Andrzej Dudek-Durer, Marcin Sudziński, Grzegorz Paluch
Data rozpoczęcia 2022-08-06
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Tereny Zieleni Browaru Perła, ul. Bernardyńska 15
Organizator Fundacja Krajobrazy
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Andrzej Dudek-Dürer -performer, twórca intermedialny, kompozytor i muzyk pracujący często z instrumentami i mediami elektronicznymi, jest aktywny na bardzo wielu polach wypowiedzi – tworzy instalacje, rzeźby, zajmuje się environment, budową instrumentów, działalnością metafizyczno-telepatyczną, antypoezją czy mail artem w ciągłym procesie kreacji i dokumentacji własnego wizerunku oraz rozwoju własnej świadomości. Nagrody: Marszałka Województwa Dolnośląskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury, 2014, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za nieocenione zasługi dla Kultury Polskiej, 2014.

Grzegorz Paluch – kurator, menedżer kultury, producent, muzyk. Edukację zdobywał w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie oraz w University of Central Lancashire w Preston (UK). Od lat tworzy i realizuje projekty kulturalne, przede wszystkim z dziedziny muzyki, ale także teatru, literatury czy sztuk wizualnych. Współtworzy międzynarodowy zespół badawczy w PAN zajmujący się przestrzenią w literaturze. Współpracuje z wybitnymi muzykami oraz wiodącymi instytucjami i festiwalami w Polsce i zagranicą. W wolnych chwilach tworzy elektroniczne struktury dźwiękowe.

Marcin Sudziński- absolwent Państwowego Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli, studiów animacji kultury i kulturoznawstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Akademii Fotografii w Warszawie. W latach 2009-2015 pracował w Ośrodku „Brama Grodzka-Teatr NN” w Lublinie gdzie archiwizował zbiory fotograficzne, prowadził ciemnię, atelier i galerię fotografii (Galeria NN). W latach 2013 i 2015 współpracował przy produkcjach filmowych „Twarze nieistniejącego miasta” i „Zawód fotograf” w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk. Wykładał fotografię na UMCS w Lublinie, KUL w Lublinie i Lubelskiej Szkole Fotografii. Od 2016 r. pracuje w Centrum Kultury w Lublinie prowadząc pracownię klasycznej fotografii.

Wydarzenie jest częścią In Garden. Festiwal Sztuki Ogrodów i Przestrzeni Publicznej