W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Rock And Fire

Data rozpoczęcia 2018-08-10
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Organizator Radio Lublin S.A.
Udział Bezpłatny
Koszt udziału zaproszenia do wygrania na antenie Radia Lublin i na FB
Kategoria Koncert

Zespół Rock And Fire powstał jesienią 2015 roku. Tworzą go muzycy znani z czołowych projektów polskiej sceny muzycznej takich jak: 2Tm 2,3, Arka Noego, Armia czy Bakszysz.
Energia płynąca z miłości do muzyki, przyjaźni łączącej członków formacji w połączeniu z doświadczeniem scenicznym zaowocowała stworzeniem doskonale brzmiącego, niezwykle interesującego projektu. Rock And Fire od pierwszych chwil swego istnienia spotkał się z dobrym przyjęciem zarówno ze strony publiczności, jak i mediów reprezentowanych przez wiele rozgłośni radiowych, w tym Polskie Radio i Muzyczną Jedynkę.
Domeną twórczości Rock And Fire jest wyjątkowa umiejętność spójnego łączenia swoistego ognia z wodą. Bardzo energetyczna, porywająca muzyka przenika się harmonijnie z dotykającą istotnych tematów warstwą tekstową. Autorskie kompozycje stylistycznie odwołują się do kanonu najlepszych wzorców zaczerpniętych z takich gatunków muzycznych, jak rock and roll czy reggae. Trzon zespołu tworzy dynamiczna sekcja rytmiczna: Ziemniak -gitara, śpiew; Carlo - instrumenty klawiszowe, chór; Garściak - gitara basowa, chór, Kapsel -perkusja. Całość uzupełnia drapieżna sekcja dęta w składzie: Szoszon - saksofon tenorowy, Michał Bandura - puzon.

Zaproszenia do zdobycia w konkursach na antenie Radia Lublin lub poprzez wpisanie się na listę facebookową na stronie wydarzenia. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne