W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Słyszę Cię Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży

Koncert: Słyszę Cię Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży
Data rozpoczęcia 2022-10-07
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Udział Płatny
Koszt udziału Dary o równowartości 50 zł = 1 wejściówka
Kategoria Koncert

Misją Teatru Muzycznego w Lublinie jest nie tylko dostarczanie rozrywki, ale także angażowanie się w sprawy społeczne i bycie blisko drugiego człowieka, dlatego realizacja tego projektu jest dla organizatora bardzo ważna. Problemy psychiczne młodych ludzi pogłębiły się zwłaszcza w czasie pandemii, czują się oni wykluczeni z życia społecznego i kulturalnego, wielu z nich uważa, że ich problemy nie są dostatecznie zauważane. Organizatorzy wierzą, że sztuka może mieć działanie terapeutyczne – stąd akcja charytatywna „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży”.

Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym 7 października 2022 roku, z okazji przypadającego 10 października Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Przed koncertem prelekcję wygłosi dr n. med. Agata Makarewicz z I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Podczas koncertu wystąpią artyści Teatru Muzycznego w Lublinie: Kamila Lendzion, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska i Patryk Pawlak z gościnnym udziałem Wiktorii Trynkiewicz i Julii Bieniek.

Gwiazdami koncertu będą Viki Gabor i Kayah.

Artystom będzie towarzyszył band Teatru Muzycznego w Lublinie.

Na koncert obowiązują wejściówki-cegiełki – wydawane w zamian za dary na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Dary o równowartości 50 zł = 1 wejściówka. Prosimy o okazywanie paragonów potwierdzających wartość zakupionych darów.

Dary można wymieniać na wejściówki w siedzibie Teatru Muzycznego w Lublinie (ul. M. Curie-Skłodowskiej 5): w Dziale Obsługi Widzów (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–15.00 lub w kasie biletowej (poziom 0) od wtorku do piątku w godz. 10.00–18.00.

Co jest potrzebne?

  • gry planszowe,
  • materiały plastyczne i biurowe: papier kolorowy, bloki rysunkowe, bloki techniczne, bloki kolorowe, kredki – różnego rodzaju, bibuła, krepa, farby, pędzle – różne grubości, zakreślacze, taśma klejąca cienka i gruba, karteczki samoprzylepne, zeszyty grubsze, cieńsze, przyborniki, artykuły ze styropianu, ozdoby, elementy dekoracyjne: piórka, kolorowe cekiny, pompony, filc, pianki, artykuły kreatywne itp.,
  • kubki z atestem,
  • dresy młodzieżowe: dla dziewcząt i chłopców rozmiary S, M, L (bez troczków, pasków, sznurków – sama gumka).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Partnerem wydarzenia jest I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej