W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Sonia Bohosiewicz
Data rozpoczęcia 2017-03-22
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału I - 60 zł, II - 50 zł, III – 30 zł, stojące - 15 zł
Kategoria Koncert

Aktorka znana głównie z ról filmowych zmieniła nie tylko styl, ale i repertuar. Po roli w filmie „Excentrycy” Janusza Majewskiego zdobyła uznanie w środowisku jazzowym. Postanowiła stworzyć swój własny projekt muzyczny i opowiedzieć historię ikony światowego kina. W repertuarze m.in. „I wanna be loved by you", „I've got you under my skin” „Teach me, Tiger”,  „I'm beginning to see the light” czy "New York, New York". Aktorka i wokalistka znana jest ze swojego niskiego, zmysłowego głosu, którym muzycznie uwodzi swoich słuchaczy. Towarzyszyć jej będą wybitni muzycy pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki.
Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.

W repertuarze pierwszego koncertu Soni Bohosiewicz znalazły się utwory Marilyn Monroe skrywające tajemnice gwiazdy Hollywood, a także piosenki z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” tj. „I wanna be loved by you”, „I’ve got you under my skin” „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light” oraz utwór tytułowy „On the Sunny Side of the Street”. Soni Bohosiewicz towarzyszą wybitni polscy muzycy. Zapowiada się pełna emocji muzyczna uczta!

Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej