W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert „Świąteczna bomba artystyczna”

Koncert „Świąteczna bomba artystyczna”
Data rozpoczęcia 2013-12-15
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Połączone siły artystów, grup i zespołów działających w „Chatce Żaka”.

W roli gospodarzy wieczoru wystąpią:
Studenci z Zespołu Tańca Towarzyskiego UMCS „Impetus”
Grupa NO POTATOES, teatr improwizacji
Uczestnicy projektu „Taniec dla Dorosłych”

Organizatorem Koncertu jest Violetta Dryło

Podczas Koncertu nastąpi finał akcji „Szlachetna Paczka na UMCS”. Biletem wstępu na imprezę będzie wkład rzeczowy do naszej uczelnianej paczki. Informacje o rodzinie dla której przygotowujemy prezent oraz o ich najważniejszych potrzebach znajdziecie tutaj:


ZTT UMCS „Impetus” od blisko 30 lat działa w ACK UMCS „Chatka Żaka”.
„Impetus” to studencka formacja taneczna, tancerki i tancerze w grupie kilku par realizują wspólną choreografię opartą na zmianach rysunku scenicznego w trakcie trwania układu. W zajęciach Zespołu udział biorą sympatycy i pasjonaci tańca towarzyskiego realizujący tu własne hobby.

NO POTATOES - Teatr improwizacji swoja premierę miał w 2008 roku. Spektakle oparte są na stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie. Udział publiczności jest duży, czasem nawet bardzo duży... bo to widzowie mają wpływ na to, co dzieje się na scenie…
Grupą kieruje Przemysław Buksiński

„Taniec dla Dorosłych” - Projekt realizowany od kwietnia br. w ZTT UMCS „Impetus”. Wydarzenie bez precedensu: wykonawcami części tanecznej naszego Koncertu będą absolwenci i pracownicy naszej Uczelni.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej