W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert teatralizowany "Glamis y Caudor"

Koncert teatralizowany "Glamis y Caudor"
Data rozpoczęcia 2011-09-10
Godzina rozpoczęcia 22:30
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Koncert

Gitara i Śpiew: Gustavo Fouce Rodriguez i Simón Piñón Soto

Projekt ten jest pracą dyplomową Gustavo i Simóna – studentów Wyższej Szkoły Sztuki Dramatycznej w Vigo (Hiszpania), która powstała po ich wizycie w Polsce. Gustavo i Simón uczestniczyli w międzynarodowych warsztatach teatralnych i wokalnych w Polsce, podczas których spotkali wiele osób z różnych zakątków kraju. Ich opowieści sprawiły, że studenci wyruszyli w podróż po Polsce w poszukiwaniu nowych dźwięków i opowieści, które zainspirowały ich do stworzenia projektu Glamis y Caudor. Artyści wędrowali ulicami Lublina, Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Gdańska, zaglądali do barów, byli uczestnikami licznych wydarzeń kulturalnych, spotykali na swojej drodze ciekawych ludzi.
Artyści zabiorą nas w zabawną podróż, ciekawą przygodę po dźwiękach różnych gatunków muzycznych, z dużą lekkością bawiąc się przy tym słowem.

Czas: 80 min
Wstęp wolny