W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: The Fruitcakes
Data rozpoczęcia 2015-04-27
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Spotkanie

To już druga odsłona Strefy Innych Brzmień. Tym razem w Lublinie zagra zespół The Fruitcakes.

The Fruitcakes – nadzieja trójmiejskiej sceny niezależnej. Zespół złożony z młodych artystów i prawdziwych pasjonatów, ma szansę niebawem stać się objawieniem na naszym rynku muzycznym. Słychać tu wyraźne inspiracje brzmieniem lat sześćdziesiątych na czele z The Beatles, The Rolling Stones czy Bobem Dylanem. Do tego dochodzą nowe, aktualne trendy muzyczne oraz dbałość o wykonanie. The Fruitcakes świetnie łączą melodie, wyrazisty wokal, analogowe brzmienia i radości z obcowania z żywą muzyką. Zespół tworzą – Lukas Tymański (bębny, wokal), Przemysław Bartoś (bass, harmonijka, wokal), Kuba Zwolan (gitara, wokal) oraz Tomasz Ziętek (gitara, wokal).

Strefa Innych Brzmień
Festiwal Inne Brzmienia, jak co roku odbędzie się w lipcu. Zależy nam jednak na całorocznym prezentowaniu unikalnych, interesujących i niezwykłych artystów, którzy wpisują się w nasze rozumienie innych brzmień. W tym celu powstała Strefa Innych Brzmień. Ma ona charakter ruchomy, można rzec wędrowny. Nie chcemy zamykać się ani w konkretnej stylistyce, ani w konkretnym miejscu. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby dobra muzyka pojawiała się w Lublinie, a inne brzmienia słychać było regularnie.

Wstęp wolny