W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Tomasz Momot Orkiestra, Natalią Wilk i Tomasz Korpanty

Data rozpoczęcia 2019-09-06
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin
Organizator Radio Lublin
Udział Bezpłatny
Koszt udziału zaproszenia do zdobycia na antenie Radia lub na stronie www
Kategoria Koncert

Tomasz Momot Orkiestra to jeden z nielicznych big-bandów jazzowych w Polsce. Zespół składa się z polskich muzyków sesyjnych i koncertuje od 2006 roku.

Tomasz Momot - polski muzyk jazzowy, doktor sztuk muzycznych, pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, pracownik naukowo-dydaktyczny oraz producent muzyczny. Jest autorem i aranżerem kilkuset kompozycji na zróżnicowane składy – od kameralnych, złożonych z wokalu i fortepianu, po bardzo rozbudowane, grane przez orkiestry klasyczne, chóry czy big-bandy. Tomasz Momot pełni również rolę dyrygenta.

Natalia Wilk - wokalistka, trenerka wokalna, absolwentka kierunku jazz i muzyka estradowa. Miała okazję sprawdzić się w wielu przedsięwzięciach muzycznych oraz różnorodnym repertuarze. Poznała specyfikę zawodu wokalisty, gromadząc doświadczenie w muzycznych projektach i koncertach oraz współpracując z osobami z branży artystycznej. Obecnie pracuje nad debiutancką, solową płytą.

Tomasz Korpanty - wokalista, , autor tekstów i muzyki oraz producent muzyczny i wydawca. Na przestrzeni kilku dziesięciu lat swojej pracy artystycznej współpracował m.in. z: Varius Manx, Andrzejem Piasecznym, Wiesławem Pieregorólką, Tomaszem Momotem. Obecnie Tomasz jest wokalistą zespołu De Mono Marka Kościkiewicza, z którym nagrał płytę Enter.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne