W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: TRIO-io
Data rozpoczęcia 2019-04-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Elektro-akustyczne trio, łączące współczesną muzykę kameralną ze swobodną improwizacją. W skład zespołu wchodzą wybitni instrumentaliści młodego pokolenia.

Flecistka Zofia Ilnicka od 2014 r. współtworzy zespół muzyki współczesnej Trio Layers, zajmujące się wykonywaniem muzyki komponowanej jak i improwizowanej. Jest stypendystką fundacji Carl Richard Montag Stiftung fur Jugend und Gesellschaft z Bonn. Koncertowała we Włoszech, Hiszpanii, Danii, Francji i Czechach.

Łukasz Marciniak jest gitarzystą, kompozytorem, pasjonatem muzyki. Aktualnie współtworzy trio Brzoska/Marciniak/Markiewicz, eksperymentalnie łączące poezję z gitarą elektryczną i trąbką w otwartych kompozycjach i improwizacjach.

Jakub Wąsik – skrzypek, kompozytor, improwizator. Występował zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpracuje też m. in. z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu.

Zofia Ilnicka – flute
Łukasz Marciniak – quitar
Jakub Wosik – violin