W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Vanesa Harbek
Data rozpoczęcia 2021-09-10
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACKiM UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
Organizator Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA)
Udział Płatny
Koszt udziału 50 zł
Kategoria Koncert

Vanesa Harbek to niezwykle utalentowana, pochodząca z Argentyny gitarzystka i wokalistka. Ukończyła studia muzyczne, pedagogiczne i kompozytorskie na UCA – Argentyńskim Uniwersytecie Katolickim. Ma wszechstronny, mocny głos i swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Ma naturalny talent do gry na gitarze. Jej znakomita technika i solidne brzmienie stanowią doskonałe połączenie dla jej wirtuozerii i jakości wykonawczej.

Koncertowała w Argentynie, jak również w innych krajach, w tym na Międzynarodowych Festiwalach Jazzu, Bluesa i Tanga w Meksyku, Ekwadorze, Niemczech, Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Słowacji, Ibizie, Paragwaju, Kolumbii, Brazylii i Chile. Jej gra budziła zachwyt w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Vanesa dzieliła scenę z takimi artystami jak: Igor Prado, Decio Caetano, Big Gilson, David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden (USA), Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacClarrin czy Vargas Blues Band. W Lublinie wystąpi z trio w składzie: Vanesa Harbek – śpiew, gitara, Łukasz Gorczyca – bas, Tomek Dominik – perkusja.

Wydarzenie jest częścią Chatka Blues Festival 2021

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej