W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Vin Vinci | Muzyczna Scena Młodych

Koncert Vin Vinci | Muzyczna Scena Młodych
Data rozpoczęcia 2022-06-24
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 20 zł
Kategoria Koncert

Repertuar Muzycznej Sceny Młodych wybierany jest przez młodzież drogą rekomendacji i głosowania. Muzyczna Scena Młodych to zarazem przestrzeń skierowana do młodzieży oraz przestrzeń, w ramach której młodzież mogłaby się prezentować.

Vin Vinci – pochodzący z Lublina raper uliczną nawijkę przeplata melodyjnymi, śpiewanymi refrenami. Słuchaczy przekonał do siebie szczerym przekazem i bezkompromisową treścią utworów. Założyciel grupy „Vandal Vibe” konsekwentnie rozwijał nie tylko swoje umiejętności, ale również własny mini-label. Vinci podkreśla przywiązanie do kolegów z podwórka, którzy razem z nim stawiali pierwsze kroki w muzyce. Po wydaniu dwóch solowych płyty w Step Records: „Vandal Vibe” oraz „Dokument tożsamości” artysta rozpoczął pracę nad kolejnymi krążkami. 

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej