W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Voo Voo
Data rozpoczęcia 2019-03-06
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary
Udział Płatny
Koszt udziału I - 80 zł, II - 60 zł, III – 40 zł, stojące - 20 zł
Kategoria Koncert

Nazywanie zespołów muzycznych instytucjami nie jest w najlepszym tonie, czasami jednak – jak w przypadku The Rolling Stones, czy właśnie Voo Voo – oddaje to ich charakter. Ta grupa nie tylko działa już od ponad trzech dekad, ale nie traci absolutnie nic z oryginalności i świeżości, które wyróżnią ją na polskiej scenie muzycznej. Kluczem do formuły tej formacji jest improwizacja, a także sposób w jaki gitarzysta Wojciech Waglewski, lider grupy, łączy muzykę rockową z szerokimi wpływami, m.in. muzyki folk czy bluesa. Voo Voo to typowo „męskie granie”, a więc kobiety także je uwielbiają.
Daniel Wyszogrodzki, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo pt. „7” minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nową studyjną płytę i poświęconą jej trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019. Voo Voo nagrywa w swoim stałym składzie, a produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajmuje się Emade – Piotr Waglewski, który podobnie jak przy ostatnim albumie będzie też miksował płytę. 
Jak zapowiada lider zespołu Wojciech Waglewski „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą”.