W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert "W górach jest wszystko to, co kocham"

Data rozpoczęcia 2008-10-18
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Godz. 19:00 - uroczyste rozpoczęcie, prowadzenie Bartłomiej Zgorzelski.

Godz. 19:20 - Żeby nie piekło (laureat Bakcynalia 2007)
Żeby nie piekło - łódzka formacja muzyczna o niesamowitej energii scenicznej, laureat zeszłorocznego koncertu konkursowego na Bakcynaliach (I miejsce) w Lublinie, a także laureat Festiwalu we Wrocławiu (2007) i Yapy 2008. Swoim występem zacznie wieczorny koncert

Godz. 19:50 - Cisza jak Ta
Cisza jak ta - ubiegłoroczny (2007) laureat największego festiwalu studenckiego w kraju – YAPA oraz niejednokrotny laureat festiwali granych w górach. W tym roku zespół wydał swoją nową, już trzecią autorską płytę, zatytułowaną CHWILE. We wrześniu tego roku zagrał już swój setny koncert, zaś w Lublinie po raz pierwszy będzie miał okazję zaprezentować się przed zgromadzoną publicznością.

Godz. 20:35 - Tomasz Jarmużewski
Warszawki bard i poeta, znany m. in. z takich projektów muzycznych Zgórmysyny czy Grupa Pelton, tym razem promuje swoją autorską twórczość pod własnym nazwiskiem. Przed wielu laty występował na Bakcynaliach z Maciejem Służałą.

Godz. 20:55 - Dom o Zielonych Progach
Dom o Zielonych Progach - laureat pierwszej nagrody oraz nagrody publiczności na Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej YAPA w 2002 r., zespół uznany, o dużym dorobku artystycznym. W projekcie „W górach jest wszystko co kocham...” od samego początku, jego utwory znajdują się na sześciu płytach projektu oraz na dwóch autorskich płytach zespołu wydanych w 2004 r. i 2007 r.


Godziny występów podane orientacyjnie – organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian!Przedsprzedaż biletów:

Bilety można nabywać od 5 października 2008 w następujących punktach:

- ACK „Chatka Żaka” ul. Radziszewskiego codziennie od godz. 8:00 do 16:00
- Oddziale Miejskim PTTK, ul. Rynek 8
Bilety są w cenie 15 zł ulgowy (studenci, uczniowie), 25 zł normalny i upoważniają do udziału we wszystkich trzech koncertach bakcynaliowych w dniu 18 października.

Ponieważ ilość miejsc na sali jest ograniczona, widzów spoza Lublina zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów drogą e-mailową na adres wgorach@wgorach.art.pl. W dniu koncertu po bilety z rezerwacji należy zgłosić się do godziny 14:30 - w przeciwnym razie rezerwacja przepada.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne