W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert w ramach obchodów 60-lecia Teatru Muzycznego

Koncert w ramach obchodów 60-lecia Teatru Muzycznego
Data rozpoczęcia 2008-06-28
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Muszla koncertowa w Ogrodzie Saskim, Aleje Racławickie
Kategoria Koncert

Będzie to centralny punkt obchodów jubileuszowego 60-go sezonu artystycznego. Specjalnie na tę okazję przygotowany został uroczysty show, w którym historia teatru ma szansę spotkać się ze współczesnością. Program koncertu zawiera pozycje zarówno lekkie - piosenkowe, jak i fragmenty oper. Nie zabraknie arii operetkowych, obecnie i w przeszłości bawiących widzów Teatru Muzycznego. Znajdzie się też gratka dla sympatyków baletu. Jednym słowem - dla każdego coś miłego.
Niepowtarzalna atmosfera Muszli Koncertowej, świeże powietrze, zieleń będą wspaniałą oprawą dla śpiewu i gry artystów, którzy traktują ostatni występ w tym sezonie w sposób szczególny. Spektakl zawierać będzie jedną szczególną pozycję, a mianowicie fragment opery "La Traviata" G. Verdiego, której wielką premierę Teatr Muzyczny planuje na listopad.
Wstęp wolny.

Reżyseria: Grzegorz Szostak i Tomasz Janczak
Kierownictwo muzyczne: Jacek Boniecki
Scenografia: Jarosław Koziara
Przygotowanie Chóru: Zofia Bernatowicz
Inspicjent: Iwona Jarzyna-Manel

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej