W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert w ramach VI Memoriału Ronniego Jamesa Dio - "King of Rock and Roll"

Data rozpoczęcia 2019-05-30
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Klub Graffiti Obserwuj, al. Piłsudskiego 13
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Nieżyjący od 2010 r. Dio uznawany jest za jednego z najwybitniejszych wokalistów hard rocka i heavy metalu. Jego głos na trwale zapisał się w historii tych gatunków dzięki przebojom wyśpiewywanym pod szyldem Black Sabbath, Rainbow, czy solowego zespołu DIO.

W trakcie niemal trzygodzinnej podróży muzycznej, w którą zabiorą słuchaczy muzycy Scream Maker, White Highway, Trap, Tipsy Train, Acute Mind, Another Pink Floyd i Royal Acoustic będzie można usłyszeć materiał przekrojowy z całej kariery Ronniego. - Nie próbujemy ścigać się z legendą, a po prostu przypomnieć o niej w czasach, w których rock, w odmianach hard i heavy zwłaszcza, znów zszedł do podziemi - mówi Sebastian, koordynator koncertu i wokalista Scream Maker.

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne