W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert "Wczoraj, dziś, jutro" | Natalia Moskal

Koncert "Wczoraj, dziś, jutro" | Natalia Moskal
Data rozpoczęcia 2022-06-05
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACKiM UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACKiM UMCS "Chatka Żaka"
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Koncert „Wczoraj, dziś, jutro” będzie promował trzeci studyjny album artystki pt. “There is a star”. Za aranżacje utworów odpowiada Jan Stokłosa.

 

Koncert "Wczoraj, dziś, jutro" to mini spektakl, nad którym myślimy i pracujemy od kilku lat. Od początku marzyłam o tym, aby album "There is a star" z piosenkami Sophii Loren, który nagraliśmy w 2020 roku, przyjął formę musicalu, co wreszcie ma szansę się wydarzyć. Przygotowaliśmy widowisko z 10-osobowym zespołem pod batutą Jana Stokłosy, choreografią, kostiumami i narracją o historii życia Loren. To pierwsze tak duże przedsięwzięcie muzyczne w moim życiu i jestem bardzo szczęśliwa, że pokażemy ten mini spektakl na scenie Chatki Żaka w mieście z którego pochodzę! – mówi Natalia Moskal

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej