W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Wodecki Twist
Data rozpoczęcia 2022-11-02
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Sala operowa
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Po raz kolejny Wodecki Twist zabierze Państwa w cudowny świat najbardziej znanych i lubianych utworów artysty, w interpretacji wybitnych wykonawców polskiej sceny muzycznej. W lubelskiej odsłonie wydarzenia będą to: Baasch, Kuba Badach, Alicja Majewska, Paulina Przybysz i Ania Rusowicz wraz z orkiestrą pod batutą Tomka Szymusia, który jest również autorem aranżacji.

Trasa jest kontynuacją czerwcowych koncertów, które miały miejsce 10-12 czerwca w Krakowie (Gala “Wodecki Uroczysty” - 5.Wodecki Twist Festival / Koncert Galowy 5.Wodecki Twist Festival). Na koncertach wystąpili m.in.: Ania Rusowicz, Natalia Szroeder, Alicja Majewska, Ralph Kaminski, Krzysztof Zalewski, Joanna Kulig, Maciej Musiałowski, Andrzej Lampert, Maciej Maleńczuk oraz Sound’n’Grace i orkiestra pod batutą Tomka Szymusia.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej