W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert z okazji 60-lecia Teatru Muzycznego w Lublinie

Koncert z okazji 60-lecia Teatru Muzycznego w Lublinie
Data rozpoczęcia 2008-05-25
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Koncert

Specjalnie na tę okazję przygotowany został uroczysty show, w którym historia Teatru Muzycznego ma szansę spotkać się ze współczesnością. Na tym szczególnym przedstawieniu można będzie jeszcze raz przenieść się w czasie dzięki multimedialnym prezentacjom i projekcjom. Śpiewacy i aktorzy zmierzą się z największymi gwiazdami lubelskiej sceny. Będzie można usłyszeć i zobaczyć historyczne już postaci dla operetki lubelskiej. Całość okraszona będzie celnym i ostrym humorem loży płynącym z loży szyderców.
Na scenie oprócz gwiazd lubelskich, chóru i baletu Teatru Muzycznego, zobaczyć można będzie Chór UMCS i Zespół Tańca Ludowego UMCS, specjalnych gości a także szereg niespodzianek. Prowadzenie koncertu należeć będzie do legendy Teatru Muzycznego w Lublinie, Ryszarda Zarewicza.

Reżyseria: Zbigniew Czeski
Kierownictwo muzyczne: Jacek Boniecki
Scenografia: Jarosław Koziara
Przygotowanie Chóru: Zofia Bernatowicz
Inspicjent: Iwona Jarzyna-Manel


Ceny biletów:
- normalny 50zł
- ulgowy 40zł

Powiązane:

Opera Lubelska