W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert zespołu kIRk
Data rozpoczęcia 2012-04-14
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

kIRk to zespół poszukujący nowych form wyrazu na styku muzyki elektronicznej oraz akustycznej. Grupę tworzy trzech muzyków: Paweł Bartnik, Olgierd Dokalski i Filip Kalinowski. Każdy z nich wyrastał na innych brzmieniach, zatem każdy podchodzi do dźwięku nieco inaczej. Płaszczyzną porozumienia jest dla nich improwizacja, która pozwala wyjść daleko poza ograniczenia gatunkowe. Tu prym wiedzie intuicja i umiejętność prowadzenia dialogu. Owocem jest muzyka pełna organicznej dramaturgii, nieskażona oczywistością.

MUZZACK to nowy cykliczny projekt muzyczny w ACK „Chatka Żaka”. Zaczynając od kwietnia co miesiąc Salę Widowiskową wypełni ambitna muzyka zacierająca granice pomiędzy jazzem a muzyką elektroniczną. MUZZACK stawia sobie za cel prezentowanie najciekawszych zjawisk muzycznych z Polski i zagranicy.

Bilety: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej