W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert zespołu Morświn
Data rozpoczęcia 2021-06-19
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Grają muzykę ponadgatunkową. Głośno i cicho. Szybko i wolno. Na siedząco, na stojąco, nawet na leżąco. Przed nami koncert zespołu Morświn. 

Trzon grupy to Małgorzata Tekla Tekiel – bas, Marcin Świetlicki – głos, Paulina Owczarek – saksofon barytonowy. W zespole prawdopodobnie grają ponadto Igor Pudło – różne przyrządy, Tomek Chołoniewski – perkusjonalia – oraz szereg innych wybitnych muzyków polskich. Niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą.

W tym roku nagrali suitę „Rewolucjaaaa”. W czasie największej izolacji kilkunastu polskich artystów nagrało na swoich instrumentach, zupełnie niezależnie od siebie, to co grało w ich duszach. Marcin Świetlicki i Małgorzata Tekiel zespawali, posklejali te dźwięki i tak właśnie powstała suita.

Bilety dostępne są w kasie CK lub online.  
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie

Morświn
19 czerwca, godz. 20:00
Wirydarz CK

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej