W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Zima, zima, zima
Data rozpoczęcia 2022-01-30
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Bezpłatny
Koszt udziału 15/30 zł (dzieci/dorośli)
Kategoria Koncert

„Małe Laboratorium Muzyki” -  to nowy cykl spotykań-koncertów z muzyką wokalną i instrumentalną dedykowany dzieciom od 0 do 6 roku życia wraz z opiekunami. Traktujemy muzykę jako wspólny, naturalny język komunikacji w czym dzieci  bardzo dobrze się odnajdują.

Tworzymy warunki, aby reakcje dzieci na muzykę były nieskrępowane i jak najbardziej naturalne, pobudzamy zmysły rytmicznym kołysaniem, tańczeniem, rytmizowaniem, śpiewaniem. Tworzymy formę umuzykalniania najmłodszych opartych na pedagogice muzycznej Edwina E. Gordona­ - uznanego muzyka, pedagoga oraz psychologa muzyki, autora wielu publikacji z zakresu edukacji muzycznej. Koncerty prowadzi Joanna Głogowska-Szychta – pedagog, wokalistka, dyrygent, propagator myśli Edwina E. Gordona na Lubelszczyźnie, twórca programu umuzykalniania małych dzieci „Muzyczne Kroczki” oraz „Muzyczne Fikanki”.

BILETY w Kasie CSK i na stronie www. spotkaniakultur.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej