W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Zjednoczenie Soundsystem i Earl Jacob

Koncert: Zjednoczenie Soundsystem i Earl Jacob
Data rozpoczęcia 2014-07-08
Godzina rozpoczęcia 23:30
Kategoria Koncert

Ten legendarny warszawski skład od początku tworzą Pablopavo (szeroko znany m. in. jako wokalista Vavamuffin czy też lider autorskiej formacji Ludziki) i Dj Krzak. Zaczynali w trio, grubo ponad dziesięć lat temu, wówczas jeszcze razem z Reggaeneratorem (również wokalista Vavamuffin), z miejsca zyskując miano jednego z najlepszych imprezowych soundsystemów w kraju (na koncie m. in. wygrane dwa ogólnopolskie Sound Clash’e). Z biegiem czasu Reggaeneratora zastąpił Diego Cichy Don, czyli jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia w polskim reggae.

Zjednoczenie ma na koncie setki zagranych imprez, renomę i szacunek w kraju i zagranicą oraz dużo dobrej energii. Podczas tegorocznych Innych Brzmień Zjednoczenie połączy siły z Earlem Jacobem - świetnym wokalistą i selektorem znanym choćby z soundsystemu Tisztelet czy działalności solowej.