W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konferencja "Dobre wychowanie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych wsparacia dziennego"

Data rozpoczęcia 2010-06-15
Godzina rozpoczęcia 10:00
Kategoria Konferencja

Konferencja jest podsumowaniem projektu "Inicjatywa na Rzecz Wychowania", który od czerwca 2009 roku był realizowany przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Wynikiem projektu jest wzorcowe opracowanie standardów pracy placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Opracowane rozwiązania mają na celu jak najbardziej profesjonalne prowadzenie placówek, tak aby rzeczywiście stanowiły one odpowiedź na różnorakie problemy społeczne.

Program konferencji:

¨ godz. 10.00 otwarcie konferencji i przywitanie uczestników

¨ godz. 10.20 wystąpienie Wicewojewody Lubelskiego Pani Henryki Strojnowskiej

¨ godz. 10.40 prelekcja Pana Pawła Prokopa z Fundacji Inicjatyw Managerskich w Lublinie n/t: konieczność pracy nad poprawą jakości.

¨ godz. 11.00 prezentacja Pana Wacława Czakona z Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie dotycząca efektów projektu „Inicjatywa na rzecz wychowania”

¨ godz. 12.00 przerwa kawowa oraz konferencja prasowa

¨ godz. 12.30 prezentacja portalu „ Dobre Wychowanie” przez Pana Michała Czakona z Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie.

¨ godz. 12.45 dobre praktyki, prezentacja działalności 2 placówek opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego z terenu województwa lubelskiego.

¨ godz. 13.30 zakończenie konferencji.

Więcej na temat projektu, wypracowanych rozwiązań i samej konferencji można znaleźć na stronie: www.dobrewychowanie.pl.


Patronat honorowy: Wicewojewoda Lubelski Pani Henryka Strojnowska

Organizatorzy: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo oraz Wydział Polityki Społecznej (Urząd Wojewódzki)

Najważniejsze wydarzenia cykliczne