W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konferencja prasowa Nocy Kultury 2013 w Lublinie

Data rozpoczęcia 2013-05-21
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Konferencja prasowa

Warsztaty Kultury zapraszają dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych na konferencję prasową poświęconą tegorocznej edycji Nocy Kultury.
W konferencji udział wezmą przedstawiciele władz lokalnych oraz organizatorzy i koordynatorzy wydarzenia.
W programie konferencji między innymi omówienie tegorocznego motywu przewodniego Nocy Kultury – „Energii miasta”, koncepcji graficznej plakatu oraz najważniejszych punktów programu.

Noc Kultury w Lublinie /// 8/9 czerwca 2013 /// Energie miasta

W nocy z 8 na 9 czerwca 2013 r. już po raz siódmy odbędzie się lubelska Noc Kultury. Tegorocznym motywem przewodnim są „Energie miasta”, czyli energie ludzi, miejsc i zdarzeń. Tej Nocy Lublin po raz kolejny stanie się sceną dla nietuzinkowych projektów kulturalnych, magicznym miejscem wspólnego świętowania artystów i mieszkańców.
W tym roku zwracamy szczególną uwagę na działania angażujące odbiorców, które dostarczą atrakcyjnych, unikalnych doświadczeń i zachęcą do samodzielnego, aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta. Ponadto, doceniamy wszelkie wydarzenia wchodzące w dialog z przestrzenią miejską – architekturą, historią, kontekstem społecznym konkretnych miejsc.

Powiązane:

Warsztaty Kultury

Najważniejsze wydarzenia cykliczne