W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kontynenty Kids
Data rozpoczęcia 2017-11-17
Godzina rozpoczęcia 09:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spotkanie

Kontynenty Kids
9.00 | Zdzich Rabenda - Dzieci na świecie
10.15 | Anna Jaklewicz - Na pustyni i na morzu. Opowieści o życiu w Azji
11.30 | Zdzich Rabenda - Dzieci na świecie
12.45 | Anna Jaklewicz - Na pustyni i na morzu. Opowieści o życiu w Azji

Zdzich Rabenda – podróżnik, zawodowy gawędziarz, miłośnik sportów ekstremalnych i fotografii. Od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury. Prowadzi na terenie całego kraju działalność edukacyjną pod szyldem TYŚ WIDZIOŁ, w ramach której realizuje prezentację oraz warsztaty o tematyce etnologiczno-podróżniczej adresowane dla dzieci i dorosłych. Jego przygody można śledzić na: Takie tam Z tripa oraz Tyś Widzioł – Podróże i Edukacja.

Anna Jaklewicz – podróżniczka i archeolożka. Autorka książek „Indonezja. Po drugiej stronie raju“ i „Niebo w kolorze indygo. Chiny z dala od wielkiego miasta“. Relacje z podróży publikuje m.in. w „National Geographic TRAVELER“ i Magazynie Podróżników „TamTam“. Organizatorka wypraw do Azji i pilot wyjazdów trampingowych. Prowadzi zajęcia międzykulturowe dla młodzieży oraz warsztaty dla dzieci. W Sudanie spędziła ponad pół roku, w Egipcie rok, w Chinach prawie dwa lata, tle samo w Indonezji. Podróżowała także po Mongolii, Indiach, Laosie, Kambodży, Tajlandii, Wietnamie oraz Malezji i Singapurze. Wielokrotnie wyróżniana za prelekcje poświęcone wyprawom.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej