W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kreatywne warsztaty animacji poklatkowej | Sztuka Wrażliwości

Kreatywne warsztaty animacji poklatkowej | Sztuka Wrażliwości
Data rozpoczęcia 2022-11-05
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Chcesz dowiedzieć się, jak kreatywnie korzystać z telefonu? A może interesujesz się filmem i animacją, a nie wiesz, jak zacząć robić własne filmiki? Jeśli tak, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty Kultury zapraszają młodzież na kreatywne warsztaty z animacji filmowej. Będzie to cykl dwóch spotkań, podczas których młodzi filmowcy nauczą się podstawowych zasad animacji na bazie aplikacji na urządzenia mobilne oraz kreatywnego sposobu wykorzystania telefonu komórkowego i darmowych aplikacji do stworzenia efektownej animacji wzbogaconej o efekty specjalne. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą krótki filmik animowany, w pełni zrealizowany przy pomocy telefonu komórkowego. Od zdjęć poklatkowych, po udźwiękowienie i postprodukcję materiału. Z Animusz Studio zaanimują dosłownie wszystko! Chętnych do udziału w warsztatach prosimy o zabranie ze sobą takich przedmiotów jak np. Lego, rysunki, skany zdjęć, prześwietlenia oraz telefon komórkowy. Do zobaczenia na planie!

Warsztat przyjazny autyzmowi.

Informacje praktyczne: 
Kiedy: 5 i 6 listopada 2022, godz. 11.00
Dla kogo: młodzież w wieku 10–17 lat
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie Warsztatów Kultury, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej