W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Krzepka kalarepka” – warsztaty w ramach Cyklu „DZIECINADA – Ważne sprawy przez zabawy”

„Krzepka kalarepka” – warsztaty w ramach Cyklu „DZIECINADA – Ważne sprawy przez zabawy”
Data rozpoczęcia 2016-04-23
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Na pewno lubisz zajadać się pizzą, frytkami, chipsami, ale czy dzięki temu rośniesz zdrowy? Chcesz mieć dużo siły do zabawy i codziennie dobry humor? Na warsztacie „Krzepka kalarepka” dowiesz się co jeść, żeby być krzepkim jak superbohaterowie. Przekonasz się jaka pyszna może być kasza jaglana i zrobisz pożywne batoniki. Zapraszamy Dzieci i Rodziców na warsztat kulinarny, na którym przyrządzimy pyszności z samych zdrowych produktów. 
Spotkanie poprowadzi Karina Taszbajew – pedagożka, mama trzech synów: Gabriela, Leonarda i Salwadora. Oprócz zdrowej kuchni ma też dryg do rękodzieła.

O Cyklu:

„Ważne sprawy przez zabawy” to nowa odsłona cyklu edukacyjnego „DZIECINADA”. Podczas kolejnych warsztatów najmłodsi poznają metody pokonywania trudności w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi, dowiedzą się jak być bezpiecznym w Internecie i na drodze, dlaczego trzeba się zdrowo odżywiać i po co są prawa dziecka. Te wszystkie trudne i zasadnicze sprawy małego człowieka, nie mniej ważne niż sprawy dorosłych, Dzieci poznają przez działania manualne i zabawę. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie!
Warsztat dla Dzieci od lat 5 i Rodziców.

Kuratorką cyklu jest Urszula Kokoszka.

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „DZIECINADA – Ważne sprawy przez zabawy” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Rodziców z Lublina tuDzieci.pl