W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kształty, formy i kolory / warsztaty sensoryczne dla dzieci w wieku 0-2 lat

Kształty, formy i kolory / warsztaty sensoryczne dla dzieci w wieku 0-2 lat
Data rozpoczęcia 2019-02-09
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Nowy cykl warsztatów skierowany do najmłodszych odbiorców. Pierwsze spotkanie będzie poświęcone poznawaniu sztuki za pomocą wielu zmysłów. Będziemy bawić się kolorowymi cieczami i pachnącą ciastoliną, którą samodzielnie stworzymy z produktów spożywczych. Będziemy je eksplorować za pomocą nosów i rąk, a także… stóp! Uwaga! Można się tu nieźle pobrudzić!

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach przysługują bilety bezpłatne.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Prosimy o informację, jeśli dziecko posiada alergię na jakiekolwiek produkty spożywcze. Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej