W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
La Traviata Prestige
Data rozpoczęcia 2009-11-28
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Opera

W listopadzie ubiegłego roku w Lublinie miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie, które zgromadziło ponad osiem tysięcy osób i odbiło się szerokim echem w całej kulturalnej Polsce- Teatr Muzyczny w Lublinie wystawił w Hali Globus premierę wielkiej opery Giuseppe Verdiego - La Traviata.

Prowokujące, odważne kostiumy i wspaniała scenografia, połączone ze wspaniałą muzyką i śpiewem najwyższej klasy dwukrotnie oczarowały zgromadzoną publiczność, która przybyła z całego kraju by podziwiać operowe gwiazdy z Joanną Woś na czele.

W rok od tego wydarzenia nie słabną głosy wyrażające tęsknotę i potrzebę powtórzenia tego wspaniałego dzieła. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Państwa spektakl w premierowej obsadzie – LA TRAVIATĘ PRESTIGE.

Na scenie Teatru Muzycznego znów zagości pani Joanna Woś – wybitna solistka operowa, która zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych widzach w zeszłym roku w Hali Globus, w rolę Alfreda wcieli się Tomasz Janczak. Ujrzymy również rewelacyjną Elżbietę Kaczmarzyk-Janczak jako Florę Bervoix i Zbigniewa Maciasa. jako Georgesa Germonta.

Mamy zaszczyt i okazję zaprosić Państwa na ten spektakl, którego premiera bez wątpienia stanowiła wydarzenie kulturalne nie tylko w skali Lublina ale i całego kraju, co potwierdzili recenzenci z całej Polski oraz ranking Kuriera Lubelskiego.

Jesteśmy przekonani, że kierując się dobrym gustem i potrzebą obcowania z kulturą wysoką, w ekskluzywnym otoczeniu, uznają Państwo nasze zaproszenie na TRAVIATĘ PRESTIGE za wyśmienitą okazję do spędzenia niepowtarzalnego wieczoru z gwiazdami polskiej opery. Spektaklowi towarzyszyć będzie ekskluzywny bankiet, który tradycyjnie już w takich przypadkach gromadzi wiele znanych osobistości świata biznesu, kultury i polityki stanowiąc forum wymiany poglądów oraz nawiązywania istotnych kontaktów.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym teatrze, a Wasz udział w LA TRAVIATA PRESTIGE stanowić będzie formę mecenatu sztuki.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej