W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Labirynt doświadczalny: niezwykłe barwy / warsztaty dla dzieci w wieku 10-12 lat

Labirynt doświadczalny: niezwykłe barwy / warsztaty dla dzieci w wieku 10-12 lat
Data rozpoczęcia 2016-05-22
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Kontakt Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Celem cyklu jest zaznajomienie dzieci z przydatnymi i ciekawymi zagadnieniami z różnych dziedzin nauki, jak matematyka, biologia, chemia, fizyka, poprzez ćwiczenia, doświadczenia i zabawę. Tym razem zajęcia dostarczą niesamowitych wrażeń miłośnikom magicznych sztuczek. Dzieci zobaczą, jak woda zamienia się w sok z gumijagód, a następnie w herbatę i znowu w wodę. Poznają też różne płyny i papierki zmieniające kolor, a także chemicznego kameleona. Dowiedzą się także, jak wykonać własną lampę z lawą.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 90 minut. Prowadzenie: Joanna Trzcińska, Grzegorz Adamczuk (Mobilna Nauka).

Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).

Powiązane:

Galeria Labirynt

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej