W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Labirynt emocji, czyli co emotikony mają do sztuki?| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA

Labirynt emocji, czyli co emotikony mają do sztuki?| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-06-10
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza na warsztaty "Labirynt emocji, czyli co emotikony mają do sztuki?". 

Wesołe 😀, zdziwione 😲, wściekłe 😡, płaczące 😭 – choć najczęściej ze śmiechu😂! Co to takiego? Emoji, emotikony, emotki. Mieszkają w telefonie i na komputerze, w reklamach i w telewizji. Towarzyszą nam codziennie i próbują pomagać nam pokazać, co czujemy. Czy w takim razie mogą też pomagać rozumieć sztukę? 🤔

Na warsztatach odszyfrujemy znane emotikony. Spróbujemy użyć ich do opowiedzenia, o czym mówią do nas dzieła. Stworzymy też własne, przestrzenne emotki – ze wszystkiego, co wpadnie nam w ręce. 

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (07.06) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej