W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Labirynt wyobraźni – warsztaty i oprowadzania po wystawie „Stan rzeczy"

Labirynt wyobraźni – warsztaty i oprowadzania po wystawie „Stan rzeczy"
Data rozpoczęcia 2018-11-02
Data zakończenia 2018-11-09
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Labirynt wyobraźni – warsztaty i oprowadzania po wystawie „Stan rzeczy. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w Galerii Labirynt w Lublinie” dla szkolnych i przedszkolnych grup zorganizowanych

Czy zwiedzanie wystawy może być fascynującą i pouczającą przygodą? Galeria Labirynt udowodni, że tak! Zapraszamy grupy zorganizowane przedszkolne i szkolne na oprowadzania po wystawie „Stan rzeczy. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w Galerii Labirynt w Lublinie”. Wystawa stanowi znakomity punkt wyjścia do rozmowy z młodymi odbiorcami na tematy z pozoru trudne, ale ważne i bliskie każdemu człowiekowi . Co stanowi naszą codzienność? Czym może różnić się codzienność poszczególnych osób? Jakie istnieją rodzaje wolności? Czy przeszłość ma na nas wpływ?

Różnorodność technik artystycznych prezentowanych prac pozwoli uczestnikom i uczestniczkom bliżej poznać i zrozumieć świat sztuki współczesnej, a część plastyczna utrwalić zdobytą wiedzę i rozwinąć kreatywność.

Prace znajdujące się na ekspozycji pochodzą z kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, . Zajęcia są odpłatne; bilet: 1 zł/uczestnik; opiekunom grup zorganizowanych przysługują bilety bezpłatne, Galeria zapewnia potrzebne materiały.
Czas trwania: ok. 60 minut