W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Labirynt znaków / warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-12 lat

Labirynt znaków / warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-12 lat
Data rozpoczęcia 2019-04-27
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Labirynt znaków to cykl edukacyjny przygotowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami słuchu/mowy. Spotkania składają się z dwóch części: zwiedzania wystawy edukacyjnej oraz warsztatów twórczych. Zajęcia umożliwiają zaznajomienie się z kulturą Głuchych. Warsztaty poprowadzi Justyna Kieruzalska; tłumaczyć będzie Ewelina Lachowska.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

ZAPISY:  (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej