W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Labirynt znaków - warsztaty rodzinne w polskim języku migowym tłumaczone na język polski foniczny

Labirynt znaków - warsztaty rodzinne w polskim języku migowym tłumaczone na język polski foniczny
Data rozpoczęcia 2019-06-22
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Labirynt znaków to cykl zajęć edukacyjnych o sztuce współczesnej oparty o wystawy prezentowane w Galerii Labirynt.Podczas czerwcowego spotkania uczestnicy i uczestniczki warsztatów doświadczą wielozmysłowo wystawy interaktywnej “Brzuchomówca i milczące obrazy”. Będzie można poznawać dźwięki za pomocą różnych części ciała, celowo psuć film video za pomocą sprzętu AGD, polecieć w kosmos czy odkryć zawartość rękawic z kamienia a następnie wykonać własne prace. Zajęcia prowadzone są w PJM i tłumaczone na język polski foniczny. Podczas warsztatów będzie można zaznajomić się także z kulturą Głuchych. Warsztaty poprowadzi Justyna Kieruzalska, edukatorka Galerii Labirynt.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz ich opiekunów i opiekunek. Zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, . Zajęcia są odpłatne; bilet: 1 zł/dziecko / opiekunom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne, Galeria zapewnia potrzebne materiały. Czas trwania: ok. 60 minut.