W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Łąki kwietne – moda czy konieczność?

Łąki kwietne – moda czy konieczność?
Data rozpoczęcia 2021-04-19
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Google Meet
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Wykład

Sianie dzikich kwiatów zyskuje coraz szersze grono fanów, zarówno w miastach, w przydomowych ogrodach, jak i na terenach wiejskich. Łąki kwietne są nie tylko wyjątkowo urokliwe, ale przede wszystkim niezwykle pożyteczne – są domem i stołówką dla zapylaczy, pomagają ograniczać negatywne skutki zmian klimatu, oszczędzają wodę i mogą pozytywnie wpływać na zdrowie ludzi. To szereg realnych korzyści! Nie potrzeba wiele – wystarczy zasiać trochę nasion, a czasem po prostu nie robić nic.

Warsztaty Kultury zapraszają na webinar, w którym Karol Podyma, założyciel https://www.facebook.com/lakikwietne, podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i opowie jak zakładać łąki kwietne oraz dlaczego warto to robić.
Uwaga: na wytrwałych uczestników spotkania czeka niespodzianka. Szczegóły ujawnimy podczas webinaru.

Zapisy: Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.