W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Łap ciuch & łap ciuszek
Data rozpoczęcia 2014-09-13
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce CAFE HECA, ul. Hipoteczna 5
Kategoria Spotkanie

Czas na wymianę! Jest już wrzesień i idzie jesień więc najwyższy czas przyszykować się na chłodniejsze wieczory. Przyjdź i wymień się na coś cieplejszego :)

Czas też wzmocnić nasze zasady! Wymieniamy się i sprzedajemy, ale NIE WOLNO PRZEKROCZYĆ KWOTY 20ZŁ za przedmiot. Nie robimy konkurencji dla sklepów, oddajemy swoje rzeczy za symboliczne kwoty. Bardziej chodzi o spotkanie i gest niż zarobek :)

Oczywiście każdy przynosi co chce i wystawia się według własnej inwencji. Można przynieść własne wieszaki, pudełka, walizki. Zachęcamy do wymieniania się nie tylko ciuchami, ale różnymi przedmiotami typu książki, płyty winylowe, akcesoria itd. Równocześnie trwa ŁAP CIUSZEK dla rodziców małych pociech – można przynosić ubranka, zabawki itd.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej