W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lemiszewski / Olter + Mucha Ladaco

Lemiszewski / Olter + Mucha Ladaco
Data rozpoczęcia 2019-12-19
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Próba Cafe, ul. Grodzka 5a
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł – przedsprzedaż, 20 zł – w dniu koncertu
Kategoria Koncert

Jakub Lemiszewski w poszczególnych projektach gra m.in. elektronikę, noise punk, black metal, synth pop, ale też improwizowany jazz i każdy z nich trzyma bardzo wysoki poziom. W Strefie Innych Brzmień na dzień dobry posłuchamy mocnego, hałaśliwego projektu Mucha Ladaco z Natalią Kozłowską.

Druga odsłona wieczoru to z kolei duet Lemiszewski / Olter łączący elektronikę i improwizację. Za bębnami w tym składzie zasiada oczywiście, znany m.in. z jazzowego tria Pokusa, Teo Olter. Teo, idący w ślady swojego genialnego ojca Jacka Oltera, już dziś jest jednym z najciekawszych perkusistów młodego pokolenia.

Bilety: 15 zł – przedsprzedaż, 20 zł – w dniu koncertu. Bilety dostępne online na warsztatykultury.pl oraz stacjonarnie w Warsztatach Kultury, ul. Grodzka 7