W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Liczydło” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Liczydło” – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-10-08
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Akcja

Na kolejnym spotkaniu Mam urządzimy mamatematyczne laboratorium. Dowiemy się jak efektywnie i kompleksowo wspierać dzieci w nauce liczenia. Poznamy innowacyjne metody i formy pracy z dziećmi nad matematycznymi łamigłówkami. Zapraszamy do eksperymentów i doświadczeń z matematyką dziecięcą!
Kurs wyższej szkoły jazdy matematycznej poprowadzi Małgorzata Knopik – pedagożka, logopedka, doktorantka w Instytucie Pedagogiki KUL. Ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji matematycznych i kreatywności. Jest autorką kilku publikacji z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a jej dokonania akademickie zostały docenione poprzez czterokrotne przyznanie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Pasjonuje się fotografią dziecięcą i aranżacją wnętrz, mama Michasia i Hany.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci.

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt:

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl