W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Listy z liści | Rodzinne Poranki Muzyczne

Listy z liści | Rodzinne Poranki Muzyczne
Data rozpoczęcia 2017-11-18
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Kontakt zajecia@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Prowadzenie – Sylwia Wójcik
Koszt udziału – 10 zł od Dziecka
Zapisy –

Jesień to nie tylko paleta pięknych barw. Jesień to ogromny potencjał dźwiękowy. Wszystko trzeszczy, szeleści, spada, dzwoni... Zapraszamy na zajęcia dzieci wraz z jesiennymi znaleziskami, z których wykonamy instrumenty. Czasami wystarczy kilka kasztanów i żołędzi, żeby stworzyć piękną balladę o jesieni. Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat wraz z Opiekunami.
Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej