W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Loop Lublin na jazzowo!
Data rozpoczęcia 2021-11-20
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym charakteryzuje się rytm synkopowy albo po prostu nudzisz się i chcesz poznać nowych ludzi – stwórz z nami piosenkę i nagraj ją w profesjonalnym studio nagraniowym!

Będzie jazzowo i rozrywkowo. Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają wszystkich śpiewających i grających w wieku od 7 do 15 lat do wspólnej muzycznej przygody pod okiem Michała Iwanka i instrumentalistów.

Kiedy:

  • 19 listopada, godz. 16.00-19.00
  • 20 listopada 10.00-14.00
  • 21 listopada 11.00-15.00

Warsztaty przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat, udział bezpłatny, zapisy za pośrednictwem formularza online, decyduje kolejność zgłoszeń

Prowadzenie: Michał Iwanek – pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny. Absolwent kierunku Edukacja Artystyczna na UMCS w Lublinie (I stopień) oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (II stopień). Studiował fortepian jazzowy u Wojciecha Niedzieli i Łukasza Ojdany. Prowadzi klasę fortepianu na Wydziale Instrumentalistyki i Wokalistyki Jazzowej w Szkole Muzycznej im. T. Szeligowskiego w Lublinie. Jest wykładowcą kierunku Jazz i Muzyka Estradowa UMCS w Lublinie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej