W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lub design! Ogrodnicza partyzantka – spotkanie z Richardem Reynoldsem

Data rozpoczęcia 2013-05-17
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Spotkanie

Warsztaty Kultury zapraszają na pierwsze ze spotkań w ramach tegorocznej edycji projektu Lub design!, na którym zaprezentowane zostaną założenia ruchu Guerrilla Gardening, przykłady działań i dokumentację akcji z całego świata, w tym również z Polski.

Richard Reynolds – absolwent geografii na Oxford University, specjalista ds. planowania komunikacji, a przede wszystkim – lider ruchu Guerrilla Gardening. Zaczynał dziewięć lat temu odnawiając nocą zaniedbane rabatki i ulice wokół swojego domu w londyńskiej dzielnicy Elephant and Castle. Podjął walkę przeciw sąsiedzkiej obojętności, inspirując mieszkańców miast do aktywności i zaangażowania. Od tamtej pory poprzez swoje działania, prezentacje, blogowanie spopularyzował ogrodniczą partyzantkę, sprawiając, że stała się ona powszechna i akceptowana w wielu krajach. Jego publikacje na temat Guerilla Gardening dostępne są w czterech językach.

Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

Powiązane:

Warsztaty Kultury

Najważniejsze wydarzenia cykliczne